Léčivá energie čísel

Léčivá energie čísel

Tato speciální tabulka s čísly má asistovat všem, kteří ji používají. Harmonizuje a čistí okolní energie – stačí ji vytisknout a nechat působit.

Odkazy na stažení jsou dole pod tímto návodem k použití, tak si ho prosím nejdřív přečtěte ;)

Aktualizace 25. 8. 2014 – dostal jsem další upřesňující informace, jsou zvýrazněné zelenou barvou. Doporučuju též přečíst si komentáře pod článkem.

Jak tabulka funguje?

Testování ukazuje, že díky specifickému způsobu uspořádání čísel tabulka přistupuje k vyšším energiím a tím harmonizuje a zvyšuje vibrace okolí – na klid, mír a lásku. A také opravuje DNA.

Tisk

Doporučený způsob použití je vytisknout tabulku na laserové tiskárně (údajně je pak efekt mocnější, než na inkoustové, právě díky “vypálení” do papíru).
Po přímém dotazu na autora mi bylo sděleno, že není rozdíl mezi tiskem na laserové a inkoustové tiskárně. Ta předchozí informace byla od jeho kolegyně (Antonia Hagens), tak nevím – je možné, že oba došli k jiným výsledkům. Nicméně jsem dostal jen velice stručnou odpověď “no difference” (=žádný rozdíl), bez dalšího vysvětlení.

Co se týče ručního přepisu, čísla v tabulce nebyla napsána řádek po řádku, ale podivným způsobem, “na přeskáčku”. Pokud to chcete přepsat ručně, můžete to zkusit, ovšem uvědomte si, že vaše myšlenky můžou způsobit přenos vašeho záměru na papír, a tím pádem takováto tabulka nemusí mít shodný efekt jako ta vytištěná.

Jak tuto tabulku používat?

Způsobů je více.

1) Nošení na těle

Primární způsob užití je přilepit si ji na tzv. “centrum zpráv” čili srdeční čakru tak, aby se čísla dotýkala těla. Pokud nevíte kde to je, tak si představte spojnici mezi bradavkami v předpubertálním věku – zhruba někde uprostřed hrudníku. Toto centrum můžete najít tak, že si s polohou tabulky zaexperimentujete – správné místo máte, když ucítíte uklidňující chladivou energii; nemělo by vás to pálit. Jako obvykle, Vaše tělo napoví nejlíp.

Srdeční čakra

2) Umístění pod polštář – klidnější spánek

Při umístění pod polštář způsobuje hlubší a kvalitnější spánek (i zvířatům).

3) Na vodu a jídlo

Tabulku lze použít také na jídlo a pitnou vodu – přiložit na sklenici nebo ji dát pod ni, zkrátka aby čísla posílala energii do vody. Představte si to jako když voda čísla “čte”. Takto upravená voda je pak sladší/svěžejší a její pití bude zvedat i vaši energii. Obdobně můžete harmonizovat vodu v akváriu.  Dejte pozor na materiál – pokud energii stojí v cestě nějaký plast (není to dobrý materiál pro přenos energie), tak to nebude fungovat, stejně tak to nebude fungovat ani přes kov. Nejlepším materiálem je sklo. Pijte takto upravenou vodu jen dokud se Vám bude zdát svěží a sladká – v opačném případě už Vaše osobní energie povyrostla natolik, že Vám voda nebude připadat dobrá. Vaše tělo napoví nejlíp.

Jaké učinky má tabulka?

 • uklidňuje a harmonizuje energie v těle
 • odstraňuje bolest hlavy
 • při emoční rozrušenosti Vám rychleji umožní dostat se zpět do přirozené neutrality
 • asistuje při léčení fyzické bolesti (přiložením na postižené místo)
 • napomáhá aktivaci šišinky mozkové  (alias epifýza / třetí oko / šestá čakra)
 • prohlubuje meditaci
 • zvyšuje/zjemňuje vibrace člověka a tím i lidstva

Důležité poznámky k používání

 • zásadní je koncept “nejen pro mě”, tzn nepoužívejte tabulku jen abyste pomohli sobě, nahlížejte na to jako na asistenci CELKU – všem spoluobyvatelům na planetě. Tím je myšlen stav kdy nejste jen Vaše ego, ale uvědomujete si propojenost se Vším Co Je – dovolte sami sobě při nošení tabulky být v rozpoložení “nejen pro mě”
 • tiskněte vždy na jeden papír jen jednu tabulku (ale jinak si jich můžete vytisknout kolik potřebujete)
 • když máte tabulku na těle, dejte čísla tak, aby se dotýkala Vašeho těla; pokud dáte čísla ven, bude Vám energie “utíkat”
 • při nošení na těle mějte tabulku vodorovně (tedy ne vzhůru nohama ani jinak natočenou)

Co s tabulkou NEDĚLAT

 • nenechávejte ji na mobilním telefonu
 • nedávejte ji na peníze (ani do kapsy/tašky s peněženkou)
 • papír nesříhejte ani neřezejte a na tabulku nepište – můžete ale papír přehnout podél hran čísel (můžete si ji i zmenšit na počítači, důležité je aby tabulka zůstala v celku)
 • neskenujte ani nekopírujte tabulku – oslabuje to efekt; stačí ji znova vytisknout
 • nezalaminovávejte tabulku – plast oslabuje efekt; když se poškodí, jednoduše ji znova vytiskněte
 • nepoužívejte tabulku abyste ublížili jiné bytosti – tenhle záměr Vám jen bude vysávat energii

Autor Sifu James Foo

Tuto tabulku vytvořil Sifu James FooSifu James Foo, léčivá energetická tabulka v březnu 2014 a od té doby ji ještě několikrát vyladil do dnešní podoby. Je možné, že ji ještě bude upravovat, aby byla plně funkční i po laminaci.

James Foo je léčitelem, který se narodil se schopností vidět energie v lidském těle. Během svého života tento dar vypiloval – je schopen upravovat tok těchto energií a odstraňovat tak zdravotní problémy lidí, se kterými pracuje. Používá systém Qi-Gong (čchi-kung). Vystudoval Vědu na univerzitě v Sussexu a má též titul v oboru IT z Imperial College.

Je vyhledávaným znalcem v oblasti Qi-Gong a Feng-shui; dává přednášky po celém světě – např. v Kanadě, Velké Británii nebo příležitostně v Číně. Jeho schopností je mimo jiné demystifikovat složitá témata a vysvětlit je jednoduše a srozumitelně. Řada jeho posluchačů byla po jeho lekcích schopná identifikovat příčiny svých problémů a transformovat svůj život.

Jak a proč to funguje?

Vše, co nám vytváří dojem fyzické reality, jsou miniaturní částice kmitající na určité frekvenci. Existuje spousta způsobů jak ovlivňovat tyto frekvence a tím měnit realitu – od mikrovlnek, přes krystaly, různé “nabité” předměty a zvláštní technologie až po soustředěné myšlenky či vyřčená slova. Čísla na této tabulce jsou poskládána způsobem, který umožňuje tyto frkevence harmonizovat.

Vizuální důkaz působení této tabulky

James provedl čtyřměsíční experiment, na jehož začátku uvařil trochu rýže a rozdělil stejné množství do dvou sklenic a obě uzavřel. Na jednu sklenici přilepil prázdný papír a na druhou sklenici tabulku s čísly. Jediné co krom toho udělal, tak že se otevřel tomu, co přijde. Párkrát sklenice zrakem zkontroloval, ale nijak jinak s nimi nemanipuloval. Tady vidíte výsledek po čtyřech měsících – vlevo je sklenice s prázdným papírem, vpravo sklenice, na kterou působila tabulka s čísly:

vysledek-pusobeni-energie-ciselne-tabulky-james-foo

Dvě verze tabulek

Existuje “silnější” a “slabší” verze tabulky. Rozdíl mezi nimi je ten, že “slabší” verze rozděluje tok energie na dva proudy – jeden jde do epifýzy a druhý tam, kam jej nasměrujete (myšlenkou). Vizuálně vypadají téměř stejně, jen ta silnější má na třetím řádku úplně vpravo čísla “3960″ a ta slabší “3396″.

Stáhnout silnější energetickou tabulku

Stáhnout slabší energetickou tabulku

Jednejte podle intuice – pokud jste vnímavější a ta silnější verze se Vám bude zdát příliš intenzivní, používejte nejdřív tu slabší. Testujte tak, že vytištěnou tabulku nejdřív prostě budete držet v ruce.

Doporučuje se mít na sobě tabulku přilepenou celý den a sundat ji jen na koupel, příp. na spánek (a dát ji pod polštář). Pokud ji používáte na nějakou těžší zdravotní kondici, po 3 dnech nošení si ji vytiskněte znovu.

Díky za přečtení a přeju hodně zdaru – v případě užívání tabulky se neváhejte podělit o zkušenosti dole v komentářích ;)

Zdroje
http://masterpiecelife.com/energypaper/
http://jamesfoo.ca/about/

Tomáš / Jankoš

Tomáš / Jankoš

Když jsem v roce 1990 vylezl na svět zadkem napřed, bylo jasné, že prostě budu celý život dělat věci jinak. Mám představu, jak spoluvytvářet ideální svět a vím, že se můžu spojit s lidmi co to cítí stejně.
Tomáš / Jankoš

Latest posts by Tomáš / Jankoš (see all)

34 Comments

 1. jankoš

  Zkoušel jsem to zatím nosit na sobě a mít to pod polštářem – měl jsem vydatnější spánek (stačilo mi trochu míň hodin) a i meditace byla tak nějak “plynulejší” – líp mi šlo odpojit myšlenky… jdu testovat vodu ;)

  Reply
  • jankoš

   Tak moje pozorování:

   Voda
   Už dlouho piju kohoutkovou a chutná tady u nás (malé město) dobře. Vzal jsem 2 čisté sklenice, napustil je vodou, na jednu z nich nalepil tabulku a nechal působit asi 15 min. “Tabulková” voda vážně chutná trochu sladce a je tak nějak lehčí. Vizuální rozdíl nevidím.

   Jídlo
   Udělal jsem si salát z hrušek, čínského zelí, kešu, vlašských ořechů, trošky olivového oleje a prošlé nivy. Ta niva měla intenzivní aroma a po smíchání ingrediencí to dost výrazně přebilo chuť ostatních přísad. Co jsem to dřív jedl tak ty chutě byly vyvážené, ale v tomto případě jsem zalitoval, že jsem té nivy nedal jen půlku, nebo nešel do obchodu pro nějakou neprošlou. Nechal jsem to v ledničce pár hodin a samozřejmě aroma se ještě trochu zvýraznilo. Pak mě napadlo vyzkoušet tabulku – dal jsem ji tedy pod mísu se salátem a opět nechal působit asi 15min. K mému překvapení pak nejvýrazněji byly cítit vlašáky a podstatně víc i ty hrušky.

   Reply
  • jakým způsobem se má tabulka přilepit k tělu? Děkuji

   Reply
   • jankoš (Tomáš)

    je to popsáno ve článku, která část je prosím nejasná?

    Reply
    • zda použít leukoplast či nějaké “lepidlo”…

     Reply
    • jankoš (Tomáš)

     Leukoplast je dobrý nápad, nevím proč mě to nenapadlo – já použil natvrdo izolepu :) takovou tu ne uplně klasickou, ale bílou poloprůhlednou co jde líp odlepit, ale i tak… Rozhodně by mezi čísly a tělem neměl být žádný materiál, obzvlášť ne žádná umělotina…

     Reply
  • jankoši, co říkáte na toto…
   Merlain Merlain · Lovosice
   Nedoporučuji tuto tabulku. Schoda čísel a jejich kombinace je tzv. svazovací. Je to energie, která se nejdříve ukotví a pak vysává. Zprvu působí příjemně, aby se tak srdeční centrum otevřelo, ale pak to má opačný důsledek. Lidé s úctou k vám prosím proberte se již z té manipulace. Jak můžete věřit všemu co je na internetu a ještě si to dobrovolně dáváte na srdeční centrum, kde sídlí vaše duše! Na obrázku je nezkažená rýže s tabulkou, to ano, ale jakou má vibrační hodnotu rýže a jakou vaše srdeční centrum? Vaše Duše? Je jasné že rýže s velmi nízkou ( zvláště rýže GMO) vibrací bude tabulkou dotována energií, ale u vaší Duše je to naopak. Je to jen další tah myšlenkových forem jak dostat z člověka energii a ještě si ho tzv. osedlat. Nepotřebujete žádné tabulky, ale potřebujete pouze naslouchat sami sobě. Obraťte svoji pozornost dovnitř svého těla a sami uvidíte jak jste silní a krásní. Tato tabulka je navrhnuta záměrně, aby tak entity mohli vysávat vaši duši. Ještě jednou doporučuji zaměřit se každý sám na svůj vnitřek, spolehnout se na sebe, věřit si a tak se svobodně radovat ze života. S úctou Merlain
   míla

   Reply
   • jankoš (Tomáš)

    Mílo, děkuju za komentář. Odeslal jsem dotazy jak Merlain, tak Jamesovi i Antonii která má pokus s rýží v režii, ale všude je zatím ticho po pěšině :) případně aktualizuju článek. Z toho co James a lidé kolem něj sdíleli dál, je záměrem pozvednout vibrace jednotlivců i celku na 528Hz a výš. Podle různých zdrojů je 528 frekvence, kde se opravuje DNA. Souhlasím s tím, že vše co potřebujeme máme v sobě. Stejně ale většina z nás více či méně občas využije nějaký ten “tahák”. Mě osobně po pár dnech přestalo bavit holit si chlupy na hrudi, takže tabulku už nenosím :)

    P.S. preferuju tykání.)

    Reply
 2. Zajímavé :) Dřív jsem si myslel, že je numerologie totální blbost a že nemůže fungovat, ale postupně jsem se dozvěděl o číslech tolik fascinujících souvislostí, že mi to všechno dává úžasný smysl, geniálně to zapadá do sebe. Mám záměr si tabulky také vytisknout, dám vědět své výsledky :)

  Reply
 3. Mám dotaz k harmonizování vody pro prcka 1,5 roku. Jak mám poznat, že už pro něj není voda svěží a sladká? Nejsem si jistá, zda to dá nějak najevo.

  Reply
  • jankoš

   Dobrá otázka, děti jsou obvykle z hlediska vibrací na vyšší úrovni protože nejsou tolik zanešení různými přesvědčeními atd – první odpověď co mi přišla je prostě to zkusit – i to dítě má své vnitřní vedení a když mu voda nebude chutnat tak ji třeba vyprskne ;) např. voda z městského vodovodu zaslouží harmonizaci víc, než voda přímo z přírodního pramene atd, nejlepší bude hádám vyzkoušet si to

   Reply
   • Díky za odpověď. Taky jsem to tak nějak cítila :-) Máme vrtanou studnu, takže voda je poměrně kvalitní. Hned si tabulku vytisknu a přilepím na džbán s vodou, Ještě mě napadlo, že by se u domácích studní dala tabulka přilepit přímo na expanzní nádobu a tak by byla harmonizovaná v celém domě :-) Nevím však, zda kovový plášť nádoby neruší účinky tabulky.

    Reply
    • Ohledne vody upravy vody doporucuji sungit.Je to uhlikova hornina (kamen), ktery zbavuje vodu toxickych latek (chlor apod.) Zde je o nem neco napsane http://www.ziva-vodaproharmonii.cz/novinky/ Osobne jsme to jeste nevyzkousel, protoze jsem tuto informaci dostal nedavno od znameho. Kazdopadne si nekolik tech veci poridim a uvidime. Na internetu je toho hodne a tezko se v tom clovek orientuje, ale tohle vypada jako funkci vec. Objevitel dostal nobelovou cenu, tak si myslim, ze to bude mit neco do sebe. Pokud by nekdo mel osobni zkusenost se Sungit, tak bych byl velice rad, kdyby to okomentoval. Diky

     Reply
   • jankoš (Tomáš)

    Na tu expanzní nádobu to bohužel nepůjde – James mi odpověděl, že přes kov, ani plast to nefunguje a že nejvhodnější je sklo

    Reply
 4. Už jsem tabulku vyzkoušela nezávisle na sobě, manželovi i synkovi (1,5r) a vážně to funguje. Synek vodu neplival a my jsme museli uznat, že je vážně lepší. A to se mi manžel chechtal, když jsem tabulku nalepila na džbán. Pro srovnání jsem vodu nalila zároveň do džbánu s tabulkou a vedle do sklenice bez tabulky a po cca 15 min. na střídačku ochutnávala. Pak jsem to srovnávala i s čerstvě natočenou vodou a “tabulková” je bezkonkurečně nejlepší. Doporučuju :-)

  Reply
 5. Milý Tomáši, děkuji za tabulku s čísly, nikdy jsem o ní neslyšela.Dostala jsem od známé ” Diamantovou vodu” a prosila bych vysvětlit nebo porovnat jejich rozdíl, popř. dají-li se zkombinovat nebo zda fungují na podobné bázi.Pane Tomáši, moc děkuji za odpověď.

  Reply
  • jankoš

   Aničko, díky za otázku. Musím se přiznat, že pojem diamantová voda jsem neslyšel, ale po chvilce brouzdání netem by to popisem a vlastnostmi i odpovídalo vodě upravené touto tabulkou. Jde o to, že tabulka od Jamese je jen jedním z mnoha prostředků, jak ovlivňovat atomovou strukturu hmoty. Dalšími možnostmi jsou např. koncentrované myšlenky, “nabité” krystaly, energetická místa, různé frekvence atd.

   To co říkám je podloženo i výzkumem, kterému se věnuje například dr. Masaru Emoto. Působil na vodu myšlenkami a také různými zvuky a následně fotil elektronovým mikroskopem krystalky vody když zamrzávala. Z fotek je jasně vidět, že voda ovlivněná působením myšlenek lásky, radosti nebo určitých dalších frekvencí, měla harmonizované a pravidelné krystalky. Naproti tomu voda ovlivněná negativními myšlenkami a frekvencemi, příp. odebraná z nějakých velkoměstských zanešených trubek měla nepravidelné a narušené krystalky. Možná o tom napíšu samostatný článek…

   Dle wikipedie je navíc diamantová voda údajně “nakažlivá” (jakože když se smíchá v určitém poměru s tou “normální”, tak jí své vlastnosti předá) a také ji lze nabíjet přáním. Odjinud vím, že přáním (myšlenkou), lze nabíjet jakékoli předměty, jídlo či nápoje, ale záleží na více faktorech – mj např. na teplotě jídla/nápoje a hlavně na vlastní trénovanosti….

   Intuice mi říká, že tabulkou harmonizovaná voda (příp. ta diamantová) je už sama o sobě nabitá. Tudíž nabíjení nějakým jiným přáním pravděpodobně pak bude jen o něco snazší. A samozřejmě je velký rozdíl v přání, které má ukájet čistě egoistické potřeby, nebo je i nějak prospěšné celku.

   Co se smíchání a předávání vlastností týče, pravděpodobně i toto za určitých podmínek bude možné. Momentálně jediný způsob jakým si to mohu ověřit je zkouška chuti.

   Reply
   • Tomáši, mockrát děkuji za odpověď. Skutečně struktura diamantové vody je nabitá pozitivní energií (časem krystalizuje) a dá se neustále přilévat voda z kohoutku, voda se během 1a 1/2 h. namnoží a jak říkáš může se stvrdit nějakou pozitivní myšlenkou např. jak si to říkám při pití já “Atˇse buňky v mém těle radují, nebo ať mám potřebnou energii apod.” ,nebo když je to směřováno do volné přírody dá se tato voda vlévat do potůčků s myšlenkou, aby vnášela pozitivní energii pro čistotu vody, kterou potřebuje vodní život (praktikuji), doma s tím zalévám květiny a když jsem měla zahrádku tak jsem si namnožila plný sud a zalévala zeleninu ap., i když jsem měla nehnojenou půdu, efekt byl zaručený. Těšim se na další téma, přeji mnoho zdraví a radosti.

    Reply
   • jankoš (Tomáš)

    Aničko to je krása, díky za vše co děláš! James mi neodpověděl jestli se voda samovolně množí, ale stojí za to to vyzkoušet. Zato mi sdělil, že z testování a pozorování plyne, že tabulka je vyladěná na frekvenci klidu a lásky a opravuje DNA. Bylo by zajímavé zkusit např. dvě rostliny stejného druhu zalévat každou jinou vodou – jednu “netabulkovou” a druhou “tabulkovou” vodou. Narazil jsem taky na zajímavé srovnání při zalévání rostlin vodou upravenou magnety, stojí to za článek, uvidím co vyplyne ;) i Tobě hodně zdraví a radosti, přeju skvělý týden!

    Reply
 6. Dakujem za skvely clanok…potrebujem len laserovu tlaciaren, kvalitny papier a uz aj idem na to…coskoro sa ozvem aj s mojimi postrehmi a dam vediet ake som s tabulkou a vplyvom magickych cisiel vysledky. Doteraz som pouzivala spinovanie vody, pripadne pouzitie sungitovej pyramidky priamo do dzbanu naplneneho vodou z verejneho vodovodu…tesim sa na dalsie skvele prispevky a temy, ako aj na ich nasledne uplatnovanie v nasom zivote :)

  Reply
  • jankoš

   Díky za skvělý komentář :) já mám inkoustovou a přišlo mi že to funguje i tak. Ta informace o laserové je od jeho kolegyně jménem Antonia Hagens – jak mi to vyjde tak si někam skočím vytisknout tabulku i na nějaké laserové tiskárně a srovnám účinky. Budu se těšit na odpověď a hodně zdaru!

   Reply
 7. Můžu si je jen přepsat? :-)

  Reply
  • Špatná otázka?

   Reply
  • jankoš (Tomáš)

   Ahoj Kubo, díky za dotaz. Mám docela nabitý program, ale chystám se na to (a i na další otázky co sem lidi napsali) zeptat přímo Jamese.

   Otázka asi neměla být jestli si je můžeš přepsat (protože můžeš dělat cokoli sám sobě dovolíš ;) ), ale spíš jestli to bude fungovat. Odpověď, kterou nacházím v sobě je ta, že tabulka má nejsilnější efekt, když se čísla dostanou na papír co nejrychleji všechna zároveň. Proto asi to doporučení s laserovou tiskárnou.

   Nicméně pokud je problém to vytisknout a pokud tomu chceš věnovat tu energii a pokud nechceš čekat na Jamesovu odpověď, tak to zatím klidně vyřeš takto. Vzhledem k tomu, že to ale budeš dělat vlastní rukou, se prosím ujisti, že při psaní budeš v uvolněném rozpoložení, v módu “ne jen pro mě” a zkrátka že do toho nebudeš přenášet nic, co bys nechtěl, aby z toho později “zářilo”.

   Jestli do toho půjdeš, budu rád, když se pak podělíš o svoje pozorování ;)

   Reply
  • jankoš (Tomáš)

   Tak James byl s odpovědí docela rychlý – viz aktualizace zelenou barvou ;)

   Reply
   • Díky :-)

    Reply
 8. Díky za nové informace,zrovna jsem potřebovala a využiju a to ráda.Nové energie není nikdy dost a očista těla i ducha víc než důležitá,moc díky ivet

  Reply
 9. Nedalo mi to, tak jsem udělal pokus.. naplnil jsem dvě sklenice vodou, jednu z nich nechal ozařit čísly asi 20 min a poté jsem nechal napít několikrát z každe sklenice 4 lidi. Nezávisle na sobě se schodly, že chutnaji odlišně a k mému překvapení všichni označili obyčejnou vodu jako chutnější (odpovědi ostatních zůčastněných neznali).. Jediné rozumné vysvětlení co mě napadlo je to, že jsou na obyčejnou vodu zvyklí, proto jim přišla chutnější… Ps. použil jsem slabší verzi tabulky.. ani nevim přoč asi sem si řekl, že méně je někdy více :)

  Reply
  • jankoš (Tomáš)

   Skvělé, díky za zprávu, zajímavé :) já to zkoušel na sestře, která taky v chuti cítila rozdíl ale řekla že jedna voda chutná jen jakoby víc “odstátá” (což byla ta tabulková). Taky už jsem uvažoval nad tím, nakolik by to mohlo být jen placebo, ale co jsem vstřebal názory dalších lidí a komunikoval s Jamesem i Antonií, by to byla asi až moc velká shoda náhod.

   Btw tamti lidé – znali se předtím, třeba nějakou delší dobu? Nebo se v době pokusu potkali poprvé? Obdobně jako mezi hypnotizérem a hypnotizovaným vzniká specifické magnetické pouto, tak i my lidi na sebe prostřednictvím myšlenek a elektromagnetických polí působíme i bez přímého kontaktu, o to více když jsme na sebe naladění delší dobu. Viz pokusy Rusáků s kočkou které odebrali koťata a daleko od ní v ponorce, hluboko pod hladinou moře koťata (nebo možná jen jedno, teď nevím) zabili. Kočka to cítila/věděla a šílela. Napadá mě např., že ti pokusní lidi mohli “nasát” názor někoho s nejsilnějším tělesným magnetismem… těžko říct :)

   Reply
 10. Podobně na tekutiny a potraviny působí i tzv. spinování.

  Reply
 11. Dobry den!
  Je to velmi zajmavy dukaz toho ze vsechno ma svuj urcitej kod. A pokus s vodou a jidlem vysel. Dlouho si vsimam sve pritomnosti ve dvou dimenzich za raz a toho jak prace s energii v jedne z nich se odrazi na vecich, ktere jsme zvykly videt ocima v tehle.
  Napadlo me si to nechat vytetovat, ale informace o tom ze ty cisla nebyli napsane nahodne ale melo to urcitej rad me donutilo se zeptat jestli to neni nebezpecnej napad vuci sobe, kdyz ti cisla budou vytetovane jeden po druhym.

  Byl bych vdecnej za radu nebo vstricnej napad zkusenejsich.

  Predem dekuji,
  Tez vylezlej zadkem napred
  Eugene :)

  Reply
 12. Zdravím chcem sa opýtať či je naozaj tak dôležité ten papier nestríhať a nerezať. No viete to mám ako chodiť s A4 na hrudi? :D Ďakujem za odpoveď

  Reply
  • jankoš (Tomáš)

   Zdravím a díky za dotaz. Tahle informace je od autora tabulky – tabulku lze i vytisknout ve zmenšené verzi a důležité je, aby čísla zůstala v jedné souvislé ploše, tzn nepřehýbat ani nestříhat přes ně. Co se týče stříhání kolem čísel tak si nejsem jistý, nezkoušel jsem to. Můžete vyzkoušet jednu verzi s přehnutým papírem a druhou verzi obstříhnout a podělit se pak o své pozorování :)

   Reply
 13. A já mám pocit, že se tímto zas odalujeme od touhy po přirozenosti a potřeby opravdu čerstvé a kvalitní vody. Proč dál nebydlet v paneláku a nepít tu vodu, když si na ní přilepím čísla a je mi fajn. A nemám z nich úplně dobrý pocit…resp. trochu bych dala za pravdu tomu, kdo tam psal cosi o ovlivňování a napojení se…zas do nějakého podivného systému..ala reiky, ala jakékoli zasvěcovací a manipulativní akce Z:-) Taky jsem to kdysi nedělala, ale po zkušenostech si již dávám pozor co do sebe s nadšením a bezbřeze pustím. I když, jestli to někdo má absolvovat jako zkušenost, tak mě stejně asi vyignoruje…tak jsem si alespoň ulevila…co to zas je:-)

  Reply

Leave a Reply